emocije!

SAŠA MATIĆ USKORO ZAPOČINJE SPEKTAKL! Estrada se polako okuplja, prva je došla ona i zaplakala zbog Popovića

Foto: Jakov Milošević
Danas, pripadnice lepšeg pola imaće priliku da uživaju u spektaklu koji im sprema naš slavni i jedan od najvoljenijih pevača, Saša Matić.

Saša Matić, jedan od miljenika publike širom Srbije i regiona, specijalno za Dan žena, tj. Osmi mart, vredno je radio kako bi obradovao pripadnice lepšeg pola spektakularnim koncertom baš na njihov dan.

Sva vrata koja vode u Arenu prepuna su fanova, a pevač i svi s nestrpljenjem isčekuju jos jedno emotivno veče za pamćenje. On je sa svojim saradnicima stigao u halu sat vremena početka koncerta nasmejan i raspoložen.

Saṣ̌a je pozdravio sve medijske ekipe koje su ga dočekale i poželeo im lepu noć.

Među prvima na koncert kolege stigla je Goca Lazarević koja je govorila koliko voli lik i delo Matića, a i njegovog brata. Ipak, na pomen odlaska najvećeg estradnog maga - Saše Popovića, nije mogla da zadrži suze.

This browser does not support the video element.

04:54
Goca Lazarevic o Sasi i Dejanu Maticu, a zbog Sase Popovica zaplakala Izvor: Kurir

Poslušajte zanimljivosti o estradnjacima:

This browser does not support the video element.

05:45
STARS EP498 Izvor: kurir tv